top of page
climate change (4).png
Ekran Resmi 2022-02-15 20.45_edited.png

Kongre Bilgileri

Son yıllarda insanlık tehditlerle karşı karşıya kalmıştır. Dünyaya saygı duymadan yeni teknolojiler geliştirerek bu tehditleri kendi ellerimizle yarattık ve sonuçta dünyamızı hastalandırdık. Şimdi, dünyaya hak ettiği saygıyı göstermenin, onu iyileştirmenin zamanı geldi ki çocuklarımızın geleceği parlak ve temiz olsun. 
Metalurji ve Malzeme Mühendisleri olarak hepimiz dünyamıza saygı göstermek ve değer yaratmak için büyük bir fırsata sahibiz.


Bu yıl, IMMC2022’nin teması “İklim Krizi” dir. Bu kongre, dünyanın dört bir yanındaki araştırmacılar, bilim adamları, mühendisler ve uygulayıcılar için en son bilimsel-teknolojik yeniliklerini sunmaları için değerli bir platform sağlar. 
IMMC2022, fikirleri paylaşmak, geliştirmek ve ortaklıklar kurmak için endüstri ve akademisyenlerle işbirliği yapmak için harika bir platformdur. 


IMMC2022 Kongresi Bildirileri, üretilen fikri mülkiyeti korumak için yayınlanacaktır. 


21. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi 6-8 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul-Türkiye'de gerçekleştirilecektir. Kongre yeri Beylikdüzü'ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde olacaktır. 

Kongre, TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi (METEM) tarafından ulusal akademisyenlerin katkısıyla düzenlenecektir.

Sempozyum dili İngilizcedir. Tüm salonlara simultane çeviri sağlanacaktır.

bottom of page